Loading

שיווק בטיק טוק

טיק טוק מי שם? מסתבר שכולם. תכף גם אתם!
טיקטוק הבינלאומית, שמאז 2018 שברה שיאי הורדות וזמני שימוש מכבר מזמן לא אפליקציית ריקוד לילדים.
שווי השוק של טיקטוק כיום הינו כ-280 מילארד דולר. כיום משתמשים בטיקטוק מעל 800 מיליון בני אדם מדי חודש, עם מעל מיליארד צפיות בכל יום.
50% מהקהל העולמי שלה הוא מתחת לגיל 34, אבל וכן יש אבל גדול! נתון מאוד מעניין הוא שבשנתיים האחרונות כמות המשתמשים המבוגרים בטיקטוק גדלה פי 5.5. והיד עוד נטויה כלומר הפיד.

פרסום בטיק טוק הוא מילה גסה בקרב משתמשי הטיק טוק. שיווק בטיק טוק הוא לא פרסום הוא יצירת תוכן. שם המשחק הוא יצירתיות, חדשנות ואמנות הסטוריטלינג וכל זה בפשטות בסיסית.
כל מה שיוצג כהפקה נוצצת לא בטוח שיתקבל בכפיים. המשתמשים אוהבים את טיק טוק בגלל הרגשת הויראליות בסרטונים והשיוויון שכולם יכולים לייצר תוכן מנצח ולהפוך לסופרסטארים! טיק טוק מעודדת יצירתיות והעברת מסרים במהירות שיא. לא צריך להיות פה נוצץ מבחינת הפקה העיקר שתעבירו את המסר בדקה!

פרסום בטיק טוק לעסקים

This Party is for Everyone!

תוכן וקריאייטיב מטוקטק

רעש, מצלמים…ואקשן!
תגידו מייצרת סרטוני טיק טוק לעסקים עם אוריינטציה לפלטפורמה. צילום ועריכה מקצועית של קליפים לטיק טוק אבל עם חספוס ואותנטיות המתבקשת בפלטפורמה. אנחנו מייצרים סטוריטלינג לסרטוני טיק טוק עם התחלה אמצע וסוף שעושים חשק לעוד ובמיוחד לעסק שלכם!

ניהול קמפיינים וביצועים

תגידו מייצרת תוכן המכוון ביצועים בטיק טוק. בנוסף לפעילות השוטפת של יצירת התוכן לטיק טוק לעסקים אנו מנהלים קמפיינים בממשק הפרסום לעסקים בטיק טוק ובנוסף משתמשים בצורה מושכלת בהאשטגים ותיוגים רלבנטיים על מנת להגדיל חשיפה אורגאנית

ניהול מוניטין
ושיח מותג

האלגוריתם של טיק טוק מתחשב גם בתגובת הגולשים לסרטון – כמה אחוז ממנו נצפה בממוצע, שיתופים, תגובות וכו’. תגידו מנהלת עבורכם את ניטור התגובות והשיח בהקשר למותג שלכם בטיק טוק ומכוונת להגדלת השיח ויצירת זיקה עם המותג והעסק

מחקר ואופטימיזציה

להישאר אהוב ורלבנטי בטיק טוק היא עבודה יומיומית. טיק טוק הינה פלטפורמה בצמיחה מואצת ומידי יום ויומו מוסיפה עוד פיצ’רים ויכולות על בסיס השימוש והצרכים של קהילת היוצרים. תגידו עוקבת אחר השינויים המתפתחים בטיק טוק ומתאימה עצמה ואת יצירת התוכן של המותג שלכם כדי שתמיד יהיו רלבנטיים ומעניינים!

הקמה ותפעול

הקמה וניהול חשבון טיק טוק והקמת חשבון מפרסם לעסקים ומותגים עם דגש על כל הפרמטרים החשובים

קמפיינים בטיק טוק

ניהול קמפיינים להגדת חשיפה ומעורבות משתמשים. ניהול תקציבי מדיה ואופטימיזציה שיווקית בטיק טוק

צילום ועריכת סרטונים

עריכה מקצועית של הסרטונים בהתאם לפלטפורמת הפרסום. שימוש בטרנדים רלוונטים לטיקטוק

אסטרטגיה וקונספט

כתיבת תכנית שיווקית ייעודית לטיק טוק. יצירת קונספט ושפה משותפת המייצגת את המותג

מה אתם מקבלים בהפקת סרטוני טיק טוק

תכנון סטוריטלינג ויצירת הקונספט של התוכן. התאמת הסגנון, הצבעים והתאורה לצרכי המותג והמוצר עם שפה משותפת

קומפוזיציה המדגישה את המוצר ופרטנות בנראות הפריים ועיצוב מקצועי. שימוש בכלי צילום
ותאורה מקצועיים

עריכה מקצועית עם שימוש בתוכנות אפטר אפקט והנפשות. כולל תיקוני צבע ותאורה, כותרות, כתוביות בתוספת voice over

הטמעת ועריכת מוזיקה לשימוש מסחרי. התאמת לפלטפורמות נוספות. המחירים כוללים 3 סבבי תיקונים בעריכת התוכן 

BASIC

חבילת 15 סרטונים
350 לסרטון
  •  

ADVANCED

חבילת 30 סרטונים
320 לסרטון
  •  
Popular

PRO

חבילת 60 סרטונים
270 לסרטון
  •  
come & TikTok with us

טיק טוק הוא מוצר ושירות מיוחד המותאם לכל לקוח ועסק בנפרד בהתאם למשאבים. מוזמנים להשאיר פרטים ונעזור לכם לתכנן את חבילת הטיק הטוק המשתלמת ביותר עבור העסק שלכם כולל תכנון תקציבי מדיה ועמלת ניהול. אצלנו אין אותיות קטנות. תקבלו את כל המידע בשקיפות מלאה!

אנחנו מוכנים למשימה הבאה שלנו ביחד

יחידת קומנדו של מקצוענים לשיווק ודיגיטל. שחקני נשמה מכווני מטרה ומכירות. יצירתיים, מובילים ויוזמים. מספקים פתרונות שיווק ודיגיטל בהתאמה אישית לפי הצרכים ומטרות העסק. המשימה הושלמה בהצלחה זה המוטו שלנו

יחידת קומנדו של מקצוענים לשיווק ודיגיטל. שחקני נשמה מכווני מטרה ומכירות. יצירתיים, מובילים ויוזמים. מספקים פתרונות שיווק ודיגיטל בהתאמה אישית לפי הצרכים ומטרות העסק. המשימה הושלמה בהצלחה זה המוטו שלנו

כל הזכויות שמורות © תגידו 2020