Loading

DIGITAL
MARKETING
COMMANDO

IT'S PROBABLY me

נעים מאוד, קוראים לי יהונתן גיסין ואני הקפטן של תגידו – קומנדו לשיווק ודיגיטל.
הקמתי את תגידו מתוך הבנה כי הגיע הזמן שיגידו לאנשים את האמת בכל הקשור בפרסום ושיווק באינטרנט וזה האני מאמין הראשון של העסק שלי.

100% שקיפות ואמינות

ראיתי במשך שנותיי הרבה מאוד חברות פרסום, שיווק וקידום שמוכרים לעסקים אשליות והבטחות ללא תוצאות אמיתיות בפועל וכל זאת, כאשר אני יודע בוודאות שניתן להביא תוצאות בשטח, אם רק עובדים בחשיבה רוחבית, ביעילות, נחישות ובשקיפות מול הלקוח. בתגידו הלקוח יודע שהוא מקבל את המוצר האמיתי – אותי!
לא עוד מנהל תיק לקוחות בתחילת דרכו עם תיק של עשרות לקוחות על הראש או יועץ לשיווק ללא ניסיון בפועל בכל הפלטפורמות החדשות ובדיגיטל בפרט. אתם מתנהלים רק מולי ואתם ממש לא צריכים לממן לי את המשרד ואת העובדים וזה כל היופי. אני עובד בשיטה של צוות מקצוענים, נאמנים ושחקני נשמה שמופעל רק לצרכים שלכם. אצלנו הלקוח משלם רק על מה שהוא צריך באמת.
אתם מקבלים יועץ עם המון ניסיון וידע ומי שבפועל גם מבצע את הפעילות והמשימות. יש מיליון ספקים בעולם שיודעים ללחוץ על כפתור אני והצוות שלי לא כאלו. ה- DNA של תגידו הוא כל הזמן להיות “עסק חושב”, ליצור ולייצר, לפתח, להוביל ולהביא תוצאות בפועל. אני ואתם בזה ביחד מהרגע הראשון ואנחנו – זה תגידו.

15+ שנות ניסיון, ידע, מוניטין ועשייה

תגידו. מי? מה ? מו

תגידו היא יחידת קומנדו טקטית לשיווק, דיגיטל, פיתוח טכנולוגי ועסקי. אנחנו שחקני נשמה, נאמנים לעסק שלכם ומכווני מטרה, מובילים ויוזמים בעלי כישורי ניהול, ארגון וביצוע גבוהים ביותר. תגידו מעניקה פתרונות שיווק בהתאמה אישית לפי הצרכים, המשאבים ומטרות העסק ב- 360°.
אנו לא חושבים מחוץ לקופסא כי אנו פשוט לא מאמינים שקיימת אחת כזאת. בגלל זה, מאוד קל לנו להשתחרר מקונבציות ומוסכמות קיימות ולהיות יצירתיים, דינמיים, גמישים עם זמן תגובה במהירות האור וביצוע ברמה של קומנדו. אנו מתמחים בשיווק דיגיטלי ובהגדלת רווחיות, באמצעות תכנון משאבים והפעלת יכולות שיווק חדשניות ומתקדמות, עם חשיבה עסקית וראיה רוחבית שרואה ושומעת את העסק שלכם ובעיקר אתכם.

תגידו אמינות

תגידו עובדת במודל של מנהל שיווק דיגיטלי צמוד לעסק במיקור חוץ, שדואג ומגן על האינטרסים שלכם במאה אחוז שקיפות, מייעץ ומבצע את המשימות בפועל וחוסך לכם משאבים, זמן וכסף. אנחנו עם האצבע על הדופק עבורכם, מתחייבים תמיד להגיד לכם את האמת, רק ככה מצליחים

תגידו שירותיות

תגידו עובדת עם נבחרת לקוחות שמחוייבת לתהליך ההצלחה. בכך, מתאפשר לנו להעניק שירותי פרימיום וליווי צמוד מסביב לשעון. אנו מאמינים בקשר אנושי וכנה, יחסי אנוש מעולים ושירות ברמה הגבוהה ביותר - זה הבסיס והחוזקה שלנו. אנחנו לא רק ספקים - תגידו שותפים

תגידו מקצוענות

תגידו לוקחת אחריות על הניהול והתפעול של כל מערך הדיגיטל והשיווק של העסק ב- 360° בשילוב ייעוץ ועבודת Hands On מקצועית בכל תחום הפרסום באון ליין לרבות קמפיינים חוצי רשת ומקסום רווחים בדגש על החזר גבוה ביחס להשקעה. ROI זה החיים בייבי!

חושביםמתכנניםיוצריםמצליחים

Mission Accomplished is

OUR MOTO!

מספר קמפיינים שניהלנו עד היום:

0 +
אנחנו מובילים, חושבים, יוזמים, מבצעים ומביאים תוצאות

המטרה להעניק ללקוחותינו את כל השירותים והפעילויות תחת קורת גג אחת ובשפה אחת עם התנהלות רק מול מקצוען חושב ומבצע שמבין את העסק שלכם. אצלנו העסק שלכם מומתג ומשווק בצורה חכמה שמניבה תוצאות.

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת של שירותי שיווק ודיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אתם ממש לא צריכים לממן לנו משרד מנופח ואנשי מקצוע שאין לכם צורך בהם. אצלנו אתם משלמים רק על מה שאתם צריכים באמת. אנחנו נמדדים במעשים!

IT'S ALL ABOUT THE PEOPLE

inbar.png
Inbar

Social Magician

efi.png
Efrat

Content Angel

peleg.png
Peleg

Visual Pyrotechnics

lex.png
Lex

Dev. & Optimization Wizard

jenny.png
Jenny

Data Analyst Master

ethan.png
Ethan

Business Development Leader

yaara-01.png
Yaara

Design & Branding Ninja

danny.png
Daniel

Tactical Web Development

Shoshana.png
Shoshana

Content Marketing Hero

arik-1.png
Arik

Dev. & Automation Pilot

jhonny.png
Jhonny

Intelligence & Performance

אנחנו מוכנים למשימה הבאה שלנו ביחד

יחידת קומנדו של מקצוענים לשיווק ודיגיטל. שחקני נשמה מכווני מטרה ומכירות. יצירתיים, מובילים ויוזמים. מספקים פתרונות שיווק ודיגיטל בהתאמה אישית לפי הצרכים ומטרות העסק. המשימה הושלמה בהצלחה זה המוטו שלנו

יחידת קומנדו של מקצוענים לשיווק ודיגיטל. שחקני נשמה מכווני מטרה ומכירות. יצירתיים, מובילים ויוזמים. מספקים פתרונות שיווק ודיגיטל בהתאמה אישית לפי הצרכים ומטרות העסק. המשימה הושלמה בהצלחה זה המוטו שלנו

כל הזכויות שמורות © תגידו 2020